LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja me gjoksin më bombastik/ Fotot më përvëluese të Chloe Khan

22 Gusht 2020, 07:38, Lifestyle CNA
Modelja me gjoksin më bombastik/ Fotot më përvëluese të

Ylli i televizionit Chloe Khan është një nga modelet më të komentuara të Instagramit. Ish banorja e Big Brother Chloe Khan është mjaft e komentuar edhe për jetën dhe udhëtimet luksoze.

Chloe ka ndezur Instagramin me fotot tejet seksi ku tregon format e saj shpërthyese. Modelja numëron rreth 2 milionë ndjekës në Instagram me të cilët nuk ngurron të ndajë momente nga jeta e saj e luksit.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Chloe Khan./CNA.al

Lajmet e fundit nga