LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rudina Dembacaj publikon foto me nënën dhe motrën/ Prek me dedikimin për babain e ndjerë

21 Gusht 2020, 20:47, Lifestyle CNA
Rudina Dembacaj publikon foto me nënën dhe motrën/ Prek me

Rreth një muaj më parë, ndërroi jetë babai i aktores dhe moderatores së njohur Rudina Dembacaj, Rexhep Dembacaj.

Aktorja na ka treguar shpesherë se me babain ka qenë shumë e lidhur dhe këtë na e ka vërtetuar më dedikimet në rrjetet sociale.

Pak më parë, ajo ka publikuar një foto me nënën dhe motrën dhe i ka kushtuar disa fjalë prekëse për babain.

?Asnjë ditë, asnjë moment nuk do jetë më njësoj… Ikja jote Bab ishte dhimbje shumë e madhe për ne, por e kemi shpirtin plot nga dashuria me të cilën na rritët. Mami bashkë me ne, do tu mësojmë Hanës dhe Viktorias të njëjtat thesare jete që ti na le trashëgimi. Por mbi të gjitha do vazhdojmë ti buzeqeshim jetës njësoj si na doje ti. Të duam shumë!?, shkruan ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga