LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aurela Gaçe nuk pyet për mbylljen e klubeve të natës/ Koncert live pa mikrofon dhe pa orkestër

22 Gusht 2020, 10:56, Lifestyle CNA
Aurela Gaçe nuk pyet për mbylljen e klubeve të natës/

Aurela Gaçe është një nga artistet më të mira shqiptare dhe një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar.

Për shkak të mbylljes së klubeve të natës, artistët nuk kanë mundur të realizojnë koncerte, por Aurela ka një ide shumë origjinale për të argëtuar dhe të lumturuar fansat.

Përmes disa videove shumë origjinale, live nga lagjia e saj, Aurela ka mbajtur një mini koncert pa orkestër dhe pa mikrofon.

Me zërin brilant që e karakterizon dhe humorin, Aurela ka kënaqur të gjithë dashamirësit e saj.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga