LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Llakaj prek me dedikimin për vajzën e tij/ “Mami të nxorri në dritare me lot në sy dhe…”

22 Gusht 2020, 12:53, Lifestyle CNA
Agron Llakaj prek me dedikimin për vajzën e tij/ “Mami të

Për aktorin e humorit Agron Llakaj, sot është një ditë e veçantë, pasi vajza e tij Alkida feston ditëlindjen. Në 35 vjetorin e saj, Llakaj ka vendosur t?i bëjë urimin më të veçantë dhe emocional të shtrenjtës së tij.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ai shkruan: ?Bija ime Alkida?.perpara 35 vjetesh kur ti erdhe ne jeten tone, mami te nxorri ne dritaren e maternitetit dhe me lote ne sy me tha se ti nuk ishe djale?por vajze?nuk te genjej qe u gezova pa mase dhe mezi po prisja momentin te te kisha ne duart e mija, e kur te pata ne duar?jeta ime mori kuptim dhe ti ishe Bota ime?.sa e bukur ! Dhe sot ti, 35 vjet?sa pak por dhe sa shume, e tani ste kam vetem bijen time, por te kam dhe shoqe, te kam nje keshilltare te vyer por dhe nje xhevahir, se me ke sjelle ne jeten time Adean, eshte dhurata me e bukur qe me ke bere. Le ti falemnderohemi Zotit per cdo dite dhe cdo vit qe jemi dhe gezojme e festojme bashke ! Gezuar bija ime Alkida ! Sic ta kam thene para 35 vjetesh serish ta perseris, edhe pse me syza dhe thinja tashme?.?Te dua sa qielli e sa toka !! ? Nuk jam xheloz qe ke me shume shoqe mamin. Te kam zemer deri ne frymen e fundit! Edhe 100 plot shendet dhe realizime enderrash!?, shkruan Llakaj në postimin e fundit në llogarinë në ?Instagram?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga