LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reperi më romantik i momentit/ Mos e humbisni dedikimin e Lyrical Son për bashkëshorten

22 Gusht 2020, 12:07, Lifestyle CNA

Lyrical Son është një nga reperët më të suksesshëm të momentit. Kohët e fundit ka treguar më shumë detaje për marrëdhënien me bashkëshorten e tij, me të cilën ka dy vajza.

Ai është shprehur se është shumë i lumur që ajo është në jetën e tij. Sot  bashkëshortja e tij Gresa ka ditëlinjden dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte dhe një koment tejet i ëmbël nga reperi për dashurinë e tij.

?Urime ditlindja? shpirt. Ishalla edhe plot tjera me shendet e dashni (qe pi bjen me mu haha) ??, shkruan ai në psotimin e tij në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga