LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si dy modele me rroba banjo/ Inis Gjoni me të bijën "çmendin" Instagramin

22 Gusht 2020, 12:33, Lifestyle CNA
Si dy modele me rroba banjo/ Inis Gjoni me të bijën

Këngëtarja dhe aktorja Inis Gjoni së bashku me të bijën kanë dhuruar pozën më të bukur me rroba banjo.

Të dyja të veshura njësoj dhe duke marrë të njëjtën pozë kanë tërhqeur të gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Jo vetëm veshjet, por nënë e bijë kanë kombinuar edhe syzet e diellit, duke ngjasuar si dy kopje të njëra-tjetrës. ?Verë 2020, ditë e lumtur, dashuria ime, gjithçka e imja, lumturi?, ka shkruar Gjoni krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

Kujtojmë se Inisi ka ndarë dhe më parë momentet më të ëmbla me vajzën, duke u kombinuar me të në mënyrën më të bukur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga