LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Parajsa ime mbërriti”/ Olta Gixhari zbulon emrin e djalit, disa fjalë të ëmbla edhe për partnerin

22 Gusht 2020, 19:06, Lifestyle CNA
“Parajsa ime mbërriti”/ Olta Gixhari zbulon emrin e djalit,

Mbrëmjen e djeshme aktorja bukuroshe Olta Gixhari dha lajmin e ëmbël se është bërë nënë për herë të parë.

Këtë lajm ajo na e dha me anë të një fotoje lulesh, mbi të cilën shkruante datën e sjelljes së djalit në jetë.

Pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto të bebit, duke u kujdesur të mos i tregojë fytyrën. Aktorja tregon emocionet që po përjeton në këto momente dhe zbulon emrin e bebes.

?Parajsa ime sapo ka mbërritur! U bëra nënë. Qenka e vërtet, është shumë e vështire të gjesh fjalët e duhura të përcjellesh këtë përjetim të thellë vetëm me një fjalë, e dua çmendurisht. Djali ynë erdhi në jetë më 21/8/2020, kjo ishte një surprizë kaq e bukur për ne, pasi kjo datë përmban datën e lindjes së babit të tij 21 dhe datën e lindjes sime 8.

Lindja e tij erdhi në mënyrë natyrale. Biri ynë quhet AMAR. Emri vjen nga Hebraikja që do të thotë i Përjetshëm dhe nga Arabishtja që do të thotë Hënë. Uroj të ketë një det me lumturi përjetë. I them babit të Amar që e dua shumë, faleminderit që më bën të ndihem e jashtëzakonshme!?, shkruan Olta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga