LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Capital T nuk njeh kufi/ Bëhuni gati për bombën “Braziliane”

22 Gusht 2020, 13:29, Lifestyle CNA
Capital T nuk njeh kufi/ Bëhuni gati për bombën

Reperi Capital T, është një prej reperëve më në zë të momentit. Duket se vera do të jetë e tij, pasi pas hitit ?DMP?, reperi ka gati një projekt të ri që do të publikohet për të gjithë fansat ditën e sotme në orën 19:00.

Kënga titullohet ?Braziliane? dhe nga promot duket se është një këngë mjaft ritmike dhe plot ngjyra.

Sigurisht që do të jetë një hit i padiskutueshëm, pasi fansat mezi po e presin dhe kjo duket nga komentet e shumta që ka marrë në rrjetet sociale.

Për më tepër shihni pak nga klipi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Lajmet e fundit nga