LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ke vënë proteza tek të pasmet”/ Blogerja e njohur e thotë publikisht

22 Gusht 2020, 13:11, Lifestyle CNA
“Ke vënë proteza tek të pasmet”/ Blogerja e njohur e

Blogerja e famshme italiane Chiara Ferragni është tejet e komentuar në mediat italiane për format e saj si dhe stilin e jetesës.

Së fundi bukuroshja italiane ka publikuar disa foto tejet seksi ku shihet në krah të bashkëshortit të saj. E veshur me bikini e teksa tregon  linjat perfekte, ka bërë që ndjekësit të shpërthejnë në komente.

Komentuesit vënë në pah të pamet duke i shkruar: ?Chiara e dashur, ke vënë proteza tek të pasmet?.

Chiara i ka habitur të gjithë duke u përgjigjur komentit të ndjekëses duke e thënë publikisht: Kurrë në jetën time.

Edhe pse Chiara e ka mohuar një gjë të tillë, komente të këtij tipi kanë qenë të shumta. Madje disa prej tyre e akuzojnë dhe për photoshop.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga