LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Është bërë një zonjushë e vërtetë/ Nuk do ta besoni sa është rritur vajza e Dr. Florit

22 Gusht 2020, 20:50, Lifestyle CNA
Është bërë një zonjushë e vërtetë/ Nuk

Në 17 nëntor të 2014-ës u nda nga jeta këngëtari shumë i dashur për publikun Dr. Flori.

Këngëtari la pas dy fëmijë, një vajzë e një djaë dhe bashkëshorten Blerina. Miqtë e tij publikojnë herë pas here foto me fëmijët e Dr. Florit, duke na mbajtur edhe të informuar për jetën e tyre pas humbjes së babait.

Sot këngëtarja Aurel Gaçe ka publikuar një foto me Kaltrinën, vajzën e kolegut të ndjerë. ajo që vemë re është se Kaltrina është rritur dhe është bërë një zonjushë e vërtetë, ndërsa Aurela nuk i ka kursyer fjalët e ëmbla për të.

?Unë nuk jam e shkurtër, thjeshtë Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra. Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël. Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1.70 cm?, shkruan Aurela krahas fotos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga