LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format “shpërtheyse”

23 Gusht 2020, 08:23, Lifestyle CNA
Luana Vjollca një “bombë” me bikini/ Ekspozon format

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të komentuar të showbizit.Luana është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit foto tejet seksi.

Së fundi Luana ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar një foto me bikini ku tregon linjat e saj shpërthyese.

Bukuroshja bjonde shfaqet më në formë se kurrë dhe komentet në foto kanë qenë të panumërta ku ndjekësit e komplimentojnë për pamjen e saj.

 

 

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Kujtojmë se së fundi Luana ka prezantuar bashkëpunimin e saj më të fundit muzikor me këngëtarin e njohur ndërkombëtar Jay Santos.

Projekti deri më tani ka patur sukses dhe ka grumbulluar miliona klikime./ CNA.al

Lajmet e fundit nga