LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko fëmijën për një foto

11 Gusht 2020, 17:49, Lifestyle CNA
Arbana Osmani ngjitet mbi mur/ Ndjekësit e kritikojnë: Mos rreziko

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, kanë pranuar publikisht se do të bëhn prindër.

Çifti shumë i dashur i shoëbizzit kanë ndarë me njdjekësit foto nga pushimet e tyre nëpër zonat e Shqipërisë.

Pak më parë, Arbana ka publikuar një foto ku shihet që është ulur mbi një mur, ndërsa thotë se ?Po jam një aventuriere?.

Por ndjkësit e kanë krtikuar pikërisht për këtë fakt, pasi thonë se po rrezikon jetën e fëmijës për një foto.

?Kujdes se riskun spo e merr te gjithin per vete??, i shkruan një ndjekëse, ndërsa një tjetër i thotë: ?O Arbana mos rreziko jetën tënde dhe të fëmijës për një foto, je shumë shumë e mirë, të simpatizoj shumë prandaj po të them ki kujdes, të uroj shtatzani të mbarë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga