LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

11 Gusht 2020, 19:23, Lifestyle CNA
Foto - Alesia Bami gjen parajsën/ Vjen super në formë me bikini

Alesia Bami bëhet gjithmonë pjesë e lajmeve rozë për shkak të formave bombastike që ka.

Moderatorja dhe modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpeshherë foto apo video nga jeta e përditshme.

Pak minuta më parë ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur me bikini, ndërsa është shtrirë në bregun e detit.

Alesia shfaqet mjaft sensuale dhe në formë. Këtë foto ajo e ka shoqëruar me fjalën ?Parajsë?, si për të na treguar se vendi ku po shijon pushimet është një parajsë e vërtetë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga