LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do t’iu “vjedhë” zemrën me fotot e saj

3 Gusht 2020, 07:24, Lifestyle CNA
Të pasme dhe gjoks bombastik/ Kjo është modelja që do

Eriana Blanco është një nga modelet më të reja në Instagram. Ajo tërheq mjaft vëmendjen e ndjekësve me foto e saj me bikini ku nuk nguron  të tregojë linjat e saj perfekte.

Eriana numëron mbi 3 milionë ndjekës në Instagram të cilët janë shumë aktivë me komente në fotot e saj provokuese. Bukuroshja në fotot e saj ekspozon më së shumti gjoksin dhe të pasmet të cilat janë pika e saj më e fortë.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Erianës të cilat mund t?i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga