LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Modelja më provokuese e rrjeteve sociale/ Njihuni me të parezistueshmen, Tiona Fernan

3 Gusht 2020, 07:11, Lifestyle CNA
FOTOT-Modelja më provokuese e rrjeteve sociale/ Njihuni me të

Ajo është një nga modelet më bombastike të Instagramit. Tiona Fernan numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto shumë provokuese dhe seksi.

Tiona përveç modelingut është një make up artiste dhe në foto nuk nguron të shpalosë artin e saj. Modelja nuk i lë vend imagjinatës teksa pozon me bikini dhe tregon hiret e saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga