LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Vetëm 24 orë pas publikimit të këngës/ Endri dhe Stefi djegin rrjetin

2 Gusht 2020, 14:59, Lifestyle CNA
VIDEO-Vetëm 24 orë pas publikimit të këngës/ Endri dhe

Ditën e djeshme, vëllezërit korçarë, Endri dhe Stefi Prifti publikuan këngën e tyre më të re në bashkëpunim me Biggie X, ?Digje sonte?.

Kënga bëri bujë të madhe në rrjetet sociale dhe është pëlqyer masivisht nga publiku i gjerë.

Në vetëm 24 orë kënga është klikuar mbi 36 mijë herë. Ndryshe nga shumë këngëtarë që blejnë klikime, vëllezërit korçarë i kanë të vërteta dhe këtë e vërteton jehona që pati kënga menjëherë pas publikimit.

Një videoklip plot ngjyra dhe në disa prej vendeve më të bukura në Shqipëri, Endri dhe Stefi padyshim që goditën në shenjë.

?Digje sonte? është një këngë mjaft ritmike dhe me siguri që do t?i shoqërojë të gjithë në këto ditë të nxehta vere.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga