LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

COVID-19 në Shqipëri/ Maliqi: Të izolojmë “Koronavirusin që drejton timonin e qeverisë”

9 Mars 2020, 10:31, Politikë CNA
COVID-19 në Shqipëri/ Maliqi: Të izolojmë

Deputeti Lefter Maliqi thotë se Shqipërinë duhet ta ruajë Zoti ?Coronavirusi që drejton timonin e qeverisë?.

Maliqi e cilëson kryeministrin si ?Koronavirus?, dhe sipas tij duhet izoluar sa më parë.

?Zoti e ruajtë Shqiperin nga Coronavirusi por edhe me keq Coronavirusi qe drejton timonin e Qeverisë si një sëmundje që ka sjellë e po sjell fatkeqësi natyrore e njerëzore pa fund. Koha ta izolojmë sa më shpejt, mundësisht të izolohet në avion privat pasi fuqia përhapëse nga ai nëpërmjet rrezeve të Ertv-së është shkatërruese për çdo qelizë e gjallesë në këtë tokë të bekuar të Beslidhjes Shqiptare?, shkruan Maliqi./CNA.al

Lajmet e fundit nga