LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndryshimi nis me gratë!”/ Demokratët dhurojnë mijëra lule për 8 mars

8 Mars 2020, 16:55, Politikë CNA

Anëtarët e Lidhjes Demokratike së Gruas në Shqipëri kanë shpërndarë lule në disa qytete të Shqipërisë për femrat me rastin e 8 marsit.

Partia Demokratike ka publikuar foto nga dhurimi i mbi 10 mijë luleve, që kanë bërë të lumtura sot gratë.

“Sot ishim me mijëra gra dhe vajza në të gjithë Shqipërinë. Dhuruam mbi 10 mijë lule nga Veriu në Jug, në Tiranë, Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, Fier, Vlorë, Lezhë, Berat, Dibër, duke shpërndarë më shumë shpresë, optimizëm dhe besim se ditë më të mira do të vijnë! Ndryshimi nis me gratë! Gezuar 8 Marsin!”, shkruan PD në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga