LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Rama i magjepsur nga kryebashkiaku socialist”/ Alibeaj poston videon dhe i kujton dosjen 139

7 Mars 2020, 20:23, Politikë CNA
“Rama i magjepsur nga kryebashkiaku socialist”/ Alibeaj poston

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Enkeled Alibeaj ka reaguar, pas komenteve vlerësuese që Rama i bëri sot  krybashkiakut socilalist në Shijak  Elton Arbanës.

Teksa ka postuar edhe një video, Alibeaj shkruan se kryebashkiaku i Shijakut, Elton Arbana, në përgjimet e dosjes 139, ?urdhërohej nga Niçja si kapter i krimit?.

Ndërsa e akuzon Ramën se i adhuron kriminelët dhe krimin dhe madje vetë Rama është vetë krimi.

?Edi Rama qenka magjepsur sot nga ?kryetari? i Bashkise se Shijakut! Djal i mire, njeri korrekt, i perkushtuar, i zoti, me sens praktik dhe i pergjegjshem ?.

Behet fjale per Elton Arbanen, ate njeriun qe Astrit Avdylaj, Niçja i Shijakut pra, i dosjes 339 e urdheronte si rreshter te krimit dhe ky i nenshtrohej si skllav i bindur!

Ky eshte shembulli me i fresket se adhurimi i Rames, per krimin e kriminelet eshte si puna e vesit qe del vetem me shpirtin!

Edi Rama eshte Niçja, eshte Arbana, eshte Gjushi, eshte krimi.?/CNA.al

Edi Rama qenka magjepsur sot nga ?kryetari? i Bashkise se Shijakut! Djal i mire, njeri korrekt, i perkushtuar, i zoti, me sens praktik dhe i pergjegjshem ?.Behet fjale per Elton Arbanen, ate njeriun qe Astrit Avdylaj, Niçja i Shijakut pra, i dosjes 339 e urdheronte si rreshter te krimit dhe ky i nenshtrohej si skllav i bindur!Ky eshte shembulli me i fresket se adhurimi i Rames, per krimin e kriminelet eshte si puna e vesit qe del vetem me shpirtin!Edi Rama eshte Niçja, eshte Arbana, eshte Gjushi, eshte krimi.

Gepostet von Enkelejd Alibeaj am Samstag, 7. März 2020

Lajmet e fundit nga