LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Myslim Murrizi ironizon Metën/ Bën shqiponjën dhe ulet në gjunjë në mes të borës

7 Mars 2020, 15:58, Politikë CNA
Myslim Murrizi ironizon Metën/ Bën shqiponjën dhe ulet në

Deputeti i opozitës parlamentare, Myslim Murrizi, ka ironizuar presidentin Ilir Meta, i cili gjatë manifestimit u ul në gjunjë dhe bëri simbolin e shqiponjës me duar.

Murrizi po kalon fundjavën në Bogë, ku ka rënë borë dhe ka imituar Kreun e Shtetit, duke bërë të njëjtin gjest.

Ai është ulur në gjunjë e ka bërë shqiponjën me duar, ndërsa me tone ironike betohet se vitin tjetër do bjerë sërish borë.

?Sot në bjeshkët e rugovës mbi Pejë në Bogë. Një 7 mars i 2020 duke rënë dëbore. ?Betohem që do bjeri prap borë vitin që vjen?, shkruan Murrizi në një postim në rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga