LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Një ministër i Ramës hyn e del në Presidencë"/ Gazetari zbulon “tigrin” që po negocion që Meta të tërhiqet

6 Mars 2020, 21:48, Politikë CNA
"Një ministër i Ramës hyn e del në

Ish kreu i LSI-së, Petrit Vasili, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emison ?Zonë e Lirë?, ku u diskutuan përlasjet Rama-Meta.

Në një moment, analisti Arjan Curri ka treguar se një ministër i qeverisë Rama hyn dhe del përditë në Presidencë që të bindë Metën të tërhiqet.

?Është një ministër i Ramës që hyn dhe del në Presidencë dhe bën negociata që këta (Meta) të tërhiqen?, tha Curri por nuk tregoi emër. Ndërkohë, menjëherë ndërhyri moderatori Arian Çani që zbuloi kush është ministri.

?Është Tigri, Tigri, kështu e njohin?, tha Arian Çani, ndërsa Vasili mohoi duke shtuar se po gabonin./CNA.al

Lajmet e fundit nga