LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krah bashkëshortes/ Sali Berisha mesazh urimi për 8 mars

8 Mars 2020, 14:53, Politikë CNA
Krah bashkëshortes/ Sali Berisha mesazh urimi për 8 mars

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një mesazh urimi për të gjitha femrat në këtë 8 mars.

Ish-lideri i demokratëve ka publikuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten Liri Berisha dhe shpreh mirënjohjen ndaj nënave, vajzave dhe motrave për të gjitha gjërat që kanë bërë për familjarët e tyre.

?Gëzuar 8 Marsin! Miq, nënave, bashkëshortëve, motrave, vajzave tona, më të mirave të familjeve tona, shoqërisë dhe kombit tonë, një urim nga thellësitë e zemrës dhe mirënjohje të pafundme për gjithçka ato kanë bërë dhe bëjnë për ne, familjen dhe shoqërinë shqiptare. Gëzuar! sb?, shkruan Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga