LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Kur isha kaçurrel qerasja fëmrat me whisky"/ Vjen reagimi i Kostaq Papës: Mallkuar qofshin ata…

8 Mars 2020, 21:04, Politikë CNA
"Kur isha kaçurrel qerasja fëmrat me whisky"/ Vjen reagimi

Deputeti i opozites së re, Kostaq Papa, ka reaguar për herë të parë, pasi u bë viral në rrjet për shkak të fjalimit të tij të mbajtur për gratë në Kuvend.

?Fëmrat me mua pinin më shumë whisky se ujë?, tha Papa në foltoren e Kuvendit, ndërsa kjo solli mjaft reagime në rrjet.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme në një postim në rrjetet sociale ai  shprehet se i janë hequr fjalët nga konteksti dhe po hidhet baltë mbi të.

?Heqin një fjali nga konteksti dhe bëjnë futboll me të dhe përpiqen të hedhin baltë mbi njeriun e ndershëm që kërkoi të kontrollohen tenderat e korupsionit.
Thjeshtë rrjetet donin një rast qoftë dhe fjali xhentilese dhe u bënë bashkë ujqër e çakenj që e kanë rrjepur këtë popull e as duan tia dinë për integrimin e vendit në BE por vetëm ta grabitin e shqiptarët ti lënë barkthatë e bukë me listë që ti kontrollojnë dhe të tjerët të emigrojnë!
Zoti dhe e drejta është me shqiptarët!
Zoti dhe e drejta është me Deputetin Kostaq Papa që ska prekur e nuk do prek asnjë lekë publike.
E keqja e shqiptarëve vjen nga shqiptarët.
Mallkuar qofshin ata që pengojnë integrimin e Shqipërisë dhe Shqiptarëve!
Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe Shqiptarët!
Ky shekull është i Shqiptarëve!
SHQIPËRI ATDHEU IM !
Falenderoj gjithë ata që nuk pranuan të bëhen pjesë e këtij skenari antishqiptar, tradhëtar e poshtërues. KOSTAQ PAPA Deputeti Tiranës dhe Emigracionit?/ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga