LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Berisha këshillon Ramën: Ler drogën se do thyesh kokën!

5 Mars 2020, 21:49, Politikë CNA
Foto/ Berisha këshillon Ramën: Ler drogën se do thyesh

Kryeministri Edi Rama është shfaqur sot në Kuvend me një shenjë të çuditshme e të kuqe në ballë.

Edhe pse nuk dihet arsyeja e vërtetë se çfarë e ka shkaktuar, fotot u bënë shumë shpejt virale në rrjetet sociale duke u kthyer në meme.

Fotoja është shpërndarë dhe nga ish kryeministri Sali Berisha, i cili teksa publikon foton e Ramës sot në Parlament, paralajmëron këtë të fundit të ketë kujdes me lëndët narkotike.

?Ler drogën se do thyesh kokën?, i drejtohet Berisha Ramës./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga