LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin që askush nuk e priste

29 Qershor 2019, 16:49, Lifestyle CNA
U fejua me striptisten 40 vite më të re/ Aktori bën veprimin

Ylli i ish ?Coronation Street?, Chris Quinten ka vendosur të festojë fejesën e tij me striptisten Robyn Delabarre, në clubin ku ajo ka punuar më parë.

Aktori ka shpërndarë disa fletushka ku fton njerëzit e tij më të afërt. The Sun ka siguruar njërën nga këto fletushka ku zbulon se çfarë shkruhet në të .

?Ejani dhe bashkohuni me ne! Ne u fejuam! Jeni të mirëpritur të gjithë për të festuar në The secret Lounge?.

Në një nga intervistat Chris është shprehur se të shumtë kanë qenë ata që e kanë paragjykuar për faktin që është fejuar me një vajzë 40 vite më të re se ai, gjthashtu dhe për arsyen se Robyn është një striptiste.

Por ata kanë treguar se mendimi i të tjerëve nuk ndikon aspak tek lidhja e tyre dhe këtë e tregojnë më së miri në fotot që ndajnë në rrjetet sociale, ku në çdo vend shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit./ CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga