LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ishte një udhëtim i vetmuar"/ Aktorja e famshme zbulon në mënyrë të papritur se është 6 muajshe shtatzënë

29 Qershor 2019, 11:10, Lifestyle CNA
"Ishte një udhëtim i vetmuar"/ Aktorja e famshme zbulon

Përmes një fotoje pothuajse nudo, aktorja e serialit ?Pretty Little Liars?, Shay Mitchell  ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale se është në është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël.

Nuri i shtatzënisë e ka zbukuruar edhe më shumë aktoren, e cila është cilësuar si një nga femrat më të bukura në botë. Përveç fotos, Shay ka vendosur të publikojë në Youtube një video ku tregon emocionet e shtatzënisë që nga ditët e para.

?Nuk doja të shfaqesha shtatzënë në rrjete sociale shumë herët. Muaj të gjatë duke e fshehur, ishte një udhëtim i vetmuar. Mendoj që shtatzënia është e mrekullueshme, shumicën e kohës:,- ka shkruar ajo në përshkrimin e videos.

Aktorja prej majit të vitit 2017 është në një marrëdhënie me 38-vjeçarin Matte Babel dhe duket se tani ka ardhur koha të shijojnë frytet e dashurisë.

 

 

Lajmet e fundit nga