LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Probleme me drogën dhe depresionin/ Këngëtarja e famshme merr vendimin që i ndryshoi jetën

28 Qershor 2019, 14:15, Lifestyle CNA

Pas një periudhe shumë kritike në jetën e saj, Demi Lovato po punon për albumin më të fundit muzikor.

Përveç kësaj, këngëtarja ka vendosur të vendosë veten e saj para gjëje. Këtë e ka shprehur me anë të një tatuazhi, kun ë njërin nga gishtat e dorës ka shkruajtur ?unë?, duke e shoqëruar me një emoji buzëqeshjeje.

Kujtojmë se Demi kaloi një periudhë të vështirë shëndetësore për shkak të përdorimit të lëndëve të ndaluara në muajin korrik të vitit 2018.

Që prej atij momenti ajo u shkëput nga muzika, por së fundmi sapo ka firmosur një kontratë me menaxherin e Justin Bieber, të quajtur Scooter Braun.

Lajmet e fundit nga