LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si të kombinoheni në këto ditë vere? Ja disa ide interesante

28 Qershor 2019, 09:25, Lifestyle CNA

Temperaturat e nxehta vazhdojnë të rriten nga dita në ditë, dhe një veshje sa më e lehtë në trup na ndihmon të rrimë të freskëta dhe mos e ndjejmë shumë vapën.

Më poshtë do të zbuloni disa ide interesante kombinimi dhe cilat nga ngjyrat janë më “in” këtë verë.

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga