LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-Jonida Maliqi dhe Bora Zemani kapen 'mat' me binjakët vlonjatë/ A mund ta mohojnë lidhjen?

28 Qershor 2019, 07:53, Lifestyle CNA

Para disa ditësh Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u kapën mat në një video  nga ?MCN Radio? ku shfaqeshin bashkë në pishinë, në momente intime. Më pas në një intervistë për “Class” Jonida tregoi se për momentin ishte shumë e lumtur.

Por nga ana tjetër,  Bora Zemani nuk e ka konfirmuar ende me zë të lartë lidhjen me vëllanë e tij binjak, Donaldin.

Në një foto të re ku shfaqen Jonida, Romeo, Bora dhe Donaldi u publikua nga ?Pamfleti?. Ata janë fotografuar gjatë një vakti bashkë në një restorant në kryeqytet.

Kujtojmë se javën e kaluar, ata ishin të katërt në dasmën e një mikut të tyre.

   

Lajmet e fundit nga