LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Eni Koçi realizon pozën seksi/ Ja çfarë bën Genc Prelvukaj në prapaskenë

27 Qershor 2019, 19:56, Lifestyle CNA

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të dashura dhe me të komentuara të momentit. Që nga momenti që kanë pranuar se janë në një lidhje dashurie, çiftin e kemi parë gjithnjë bashkë.

Duke qenë se të dy i përkasin të njëjtit profesion, janë një mbështetje e fortë për njëri-tjetrin.

Së fundi Eni Koçi ka publikuar një sesion fotografik dhe me anë të një video ka treguar se në prapaskena ka qëndruar dhe i fejuari i saj, Genc Prelvukaj, i cili po e ndihmon të arrjë të mbajë pozën.

Lajmet e fundit nga