LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marina dhe Geti nuk ndalen/ Publikojnë foton që po bën xhiron në Instagram

27 Qershor 2019, 19:24, Lifestyle CNA

Prej ditësh Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë pushimet së bashku në Barbados. Gjatë gjithë kohës çifti ka ndarë foto nga momentet më të bukura në rrjetet sociale.

Ditën e sotme reperi ka ndarë me ndjekësit një foto ndryshe nga të gjitha ato që jemi mësuar të shohim deri më tani nga çifti.

?Çupa- çupa me mbretëreshën time?, shkruan Geti krahas fotos intime me moderatoren bukuroshe.

 

 

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Lajmet e fundit nga