LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bixhoz me dashurinë/ Vir i tregon të gjithëve sekretet e tij, ja ç’do ndodhë sot

28 Qershor 2019, 06:17, Lifestyle CNA

Rudra deh Somjan. Vir deh vajzat. Tia deh Virin. Të gjithë dehen sipas planeve që kishin bërë. Rudra kalon momente romantike me Bavjan. Edhe Anika me Shivain kalojnë momente romantike dhe lyejnë njëri-tjetrin me ngjyra. Gori dhe Om luajnë me njëri-tjetrin dhe kalojnë gjithashtu moment të bukura. Tia tenton të arratiset por Vir i thotë të festojë me familjen. Të gjithë në familje dehen dhe nxjerrin sekretet e tyre.

Somja tregon planin e saj për të shkatërruar Oberoit pasi të martohet me Rudrën. Anika zbulon që nuk është Rosi Kumari. Vir i tregon të gjithëve se ai është djali i Rupit dhe se do hakmerret. Rup kërcënon Tian se do e vrasë bashkëshortin dhe djalin e saj. Rup zhgënjehet kur e gjen Virin të dehur. Ditën tjetër Oberoit janë me dhimbje koke. Ata përpiqen të kujtojnë çfarë thanë ditën e kaluar.

Lajmet e fundit nga