LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë po ndodh mes këtyre të dyjave?”/ Luana Vjollca dhe Fifi paralajmërojnë hitin e verës

28 Qershor 2019, 18:19, Lifestyle CNA

Për një kohë shumë të shkurtër, Luana Vjollca publikoi tri këngë, të cilat u kthyen në hite, pasi në kanalin muzikor Youtube numërojnë me miliona klikime.

Bashkëpunimi i saj më i fundit ishte “Moj bjondinë me sytë e zi”, i cili u prit mjaft mirë nga publiku.

Por mesa duket Luana nuk do të ndalet. Bukuroshja e ekranit ka paralajmëruar se së shpejti do të sjellë një tjetër këngë dhe duket se bëhet fjalë për një bashkëpunim tjetër.

Ndonëse, Luana nuk zbuloi asnjë detaj për projektin e ri, këngëtarja e njohur Fifi ka publikuar një foto me të ku shihen në studio dhe pranë saj ka shkruar: ?Çfarë po ndodh mes këtyre dyjave?, duke ngritur aludimet se këngën e radhës do e sjellin bashkë.

Lajmet e fundit nga