LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëri krenarë të gjithë shqiptarët/ Këngëtarja rrëmben çmimet më të rëndësishme në Greqi

28 Qershor 2019, 15:08, Lifestyle CNA

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, po korr suksese të njëpasnjëshme në karrierën e saj muzikore.

Eleni është vlerësuar me dy çmime të rëndësishme në një event që është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në Greqi.

?MAD Awards? ka vlerësuar  kënëgtaren me çmimet si ?Artisja më e mirë femër? dhe ?Kënga e vitit?

E veshur me të kuqe këngëtarja ka ndezur atmosferën ne performancat e saj, të cilat sigurisht janë një ndërthurje midis këngës dhe kërcimit.

Lajmet e fundit nga