LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Xhensila Myrtezaj "çmend fansat"/ Ekspozon linjat perfekte pas lindjes

28 Qershor 2019, 16:16, Lifestyle CNA

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara të showbizit.

Janë të pakta herët kur ajo shfaqet me bikini pasi gjithnjë ka qenë e rezervuar në daljet e saj në publik.

Këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram, ku shfaqet me bikini për herë të parë pas lindjes së vajzës Ajka dhe duhet ta pranojmë se duket super në formë.

 

Lajmet e fundit nga