LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Moderatorja e famshme “djeg” rrjetin/ Tregon trupin e palestruar me bikini

28 Qershor 2019, 17:13, Lifestyle CNA

Moderatorja e famshme Melanie Sykes i ka mahnitur të gjithë me format e saj perfekte. Për 40-vjeçaren, mosha është thjesht një numër pasi ajo kujdeset që gjithnjë të jetë në formë shumë të mirë fizike.

Shumë sekrete i ka ndarë me ndjekësit e saj teksa poston video e foto nga palestra ku kalon pjesën më të madhe të kohës.

Fotoja e saj e fundit, teksa shfaqet me bikini dhe tregon fizikun e saj mahnitës është komentuar shumë në mediat rozë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga