LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cristiano Ronaldo dhe Georgina “braktisin” jahtin luksoz/ Shihen pranë çiftit të famshëm

28 Qershor 2019, 16:47, Lifestyle CNA

Ata janë dy ikonat e sportit dhe secili prej tyre shumë i suksesshëm në karrierën e tij. Bëhet fjalë për futbollistin Cristiano Ronaldo dhe basketbollistin e famshëm Michael Jordan.

Së bashku me partneren e tij Georgina, Cristiano Ronaldo ka vendosur t’i bashkohet çiftit Michael dhe Yvette Prieto.

Dy çiftet kanë shijuar shoqërinë e njëri tjetrit por të gjithë vëmendjen e paparacëve e mori Georgina, e cila dukej mahnitëse gjatë mbrëmjes./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga