LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fiksuar pas trupit/ Eni Koçi tregon “sekretin” për të patur linja perfekte

28 Qershor 2019, 17:52, Lifestyle CNA

Këngëtarja Eni Koçi padyshim që është një nga vajzat më seksi të ekranit. Gjatë një bisede virtual me ndjekësit e saj ajo ka zbuluar disa ?sekrete? se çfarë duhet të bëjmë për të mbajtur trupin në formë.

Njëri nga ndjekësit e pyet se sa herë në ditë ushqehet dhe çfarë ha që e mban trupin në këtë formë.

Ndërkohë ajo u përgjigj: ?Ha diçka të lehtë në mëngjes përpara se të shkoj në palestër. Ushtrohem 2 orë palestër e më pas ha drekën. Konsumoj shumë sallatën dhe mishin e pulës. Darkën mundohem të mos e ha sidomos pas orës 19:00. Gjithashtu llogaris sa kalori konsumoj në ditë dhe sa humbas dhe përpiqem mos ta tejkaloj limitin?.

Eni ka zbuluar se i kushton rëndësi edhe detajeve më të vogla në trupin e saj dhe kujdeset që t?i rregulloj, për të treguar respekt ndaj vetes.

?Shoh edhe detajet më të vogla në trup dhe dua ti rregulloj gjithmonë. Të kujdesesh për trupin unë e konsideroj respekt për veten por gjithashtu përveç estetikës ka të bëjë me shëndetin tonë. Jua sugjeroj të gjithëve palestrën dhe kujdesin maksimal në ushqim?, -shkruan këngëtarja.

 

Lajmet e fundit nga