LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kishte apo jo të brendshme?/ Nora Istrefi jep përgjigjen e “shumëpritur”

28 Qershor 2019, 18:57, Lifestyle CNA
Kishte apo jo të brendshme?/ Nora Istrefi jep përgjigjen e

Nora Istrefi është një prej këngëtareve që në çdo dalje të saj tërheq vëmendjen. Të gjithë e mbajmë mend performancën e saj në Këngën Magjike me këngën “I jemi je”.

Nora u shfaq me një fustan të bardhë që tregonte më së miri format e saj dhe pas kësaj të gjitha mediat shkruajtën për veshjen, duke ngritur pyetjen epike: A kishte veshur të brendshme Nora Istrefi?

Pas 6 vitesh, Nora vendosi ta tregonte këtë në një intervistë për ?Mirage? dhe përgjigjia e saj ishte: ?Po kam patur?.

Lajmet e fundit nga