LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të vërtetën për marrëdhënien me Robert Berishën

28 Qershor 2019, 19:20, Lifestyle CNA
U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të komentuara përsa i përket jetës private.

Edhe pse shpesh herë mundohen ta mbajnë larg syrit mediatik, është e pamundur të mos përfshihen në deklarata të forta.

E ftuar tek “Mirage”, këngëtarja ka treguar si po shkon marrëdhënia bashkëshortore pas 14 vitesh, pasi përflitet se janë ndarë pas deklaratës së saj në emisionin ?Xing me Ermalin?.

?Njeriu ndonjëherë mundohet t?i shpjegojë me detaje, dhe shpeshherë mund të keqkuptohet?, u shpreh ajo.

Sa i takon marrëdhënies që ka me Robertin, me të cilin kanë një vajzë, Renee-në 4 vjeçe, Nora tha: ?Ne vazhdojmë të jemi të dashuruar. Vazhdojmë të jemi prindër, vazhdojmë të jemi bashkë të lumtur. Gjithçka është në rregull.?

 

Lajmet e fundit nga