LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Tifozja më seksi në botë/ Suzy Cortez "çmend" rrjetet sociale me format e saj bombastike

29 Qershor 2019, 09:53, Lifestyle CNA

Ajo u bë e njohur pas kompeticionit të “Miss Bum Bum” në Brazil ku fitoi çmimin e parë si vajza me të pasmet më të mëdha në botë. Suzy Cortez e njohur gjithashtu si tiozja seksi e Lionel Messit dhe skuadrës së Barcelonës, po çmend rrjetet sociale me fotot e postuar së fundmi, në mbështetje të skuadrës të saj, për Kupën e Amerikës.

Së fundmi në disa foto të sajat shfaqet e veshur me të brendshme, ku në shpinë shkruhet emri i saj dhe sigurisht që ka fituar pëlqimin e 1.9 milionë ndjekësve në rrjetin social ?Instagram?.

 

 

Lajmet e fundit nga