LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas tradhtisë e uroi për ditëlindje/ Ja si reagoi miliarderja Kardashian

28 Qershor 2019, 20:34, Lifestyle CNA
Pas tradhtisë e uroi për ditëlindje/ Ja si reagoi miliarderja

Miliarderja Khloe Kardashian është suprizuar nga veprimi i ish-partnerit të saj Tristan Thompson.

Ky i fundit i ka dedikuar disa fjalë shumë të ndjera Khloe me rastin e ditëlindjes së saj. Tristan ka postuar një foto të Khloe me vajzën dhe krahas saj shkruan:

?Gëzuar ditëlindjen, Khloe Kardashian?, e nis Tristan-i, ?Je njeriu më i bukur që kam njohur, brenda e jashtë. Faleminderit që je një mama e mrekullueshme për princeshën tonë True. Ajo është e bekuar që ka dikë si ti për shembull. Të uroj veçse sukses dhe uroj që pozitiviteti të bekojë rrugën tënde. Shijoje ditën tënde, Koko.?

Burime për ?People? treguan se Kardashian nuk di si të reagojë ndaj publikimit të papritur të ish- partnerit tradhtar, me të cilin ka një vajzë 1 vjeçe, True-në. Khloe gjithashtu qenka detyruar të sqarojë se ata ?kanë një fëmijë bashkë, por nuk janë bashkë?.

 

 

 

A post shared by Tristan Thompson (@realtristan13) on

Lajmet e fundit nga