LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Zemra akoma na dhemb"/ Stresi i jep mesazhin prekës Rozana Radit

29 Qershor 2019, 11:40, Lifestyle CNA
"Zemra akoma na dhemb"/ Stresi i jep mesazhin prekës Rozana Radit

Disa ditë më parë në rrjetet sociale këngëtarja shqiptare Rozana Radi përmes një statusi tregoi se e kishte mbërthyer një ndjenjë faji që nuk kishte dëgjuar fjalët e babit të saj.

‘Jam mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten?. Ah sikur të kisha mundësi ta lajmëroja se e humba veten ditën kur ai u largua? shkroi në postim Rozi.

Por, së fundmi komenti i reperit të njohur Stresi, i ka rënë në sy të gjithëve.

?Prindërit na falin shumë gjëra në jetë, të cilat shpesh nuk i vlerësojmë, deri në ditën që ata nuk i kemi më pranë. Të gjithë thonë se do të bëhet më e lehtë, të gjithë thonë do ta kalosh.Gjithçka që di është se zemra akoma na dhemb , behu e forte sepse ti je e tille motra ime,?? shkruan Stresi.

Komentit kaq prekës të Stresit, Rozana i është përgjigjur:

?Të kam xhan sepse ti i do pa kushte nënën dhe babain dhe të vlerësoj shumë për këtë. Kam parë si sillesh me nënën dhe sa e lumtur është ajo me ty,?? i përgjigjet Rozana Radi reperit.

Lajmet e fundit nga