LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çfarë ndodh me biznesin nëse ndaheni?”/ Klea Huta dhe Elgit Doda kanë menduar për të gjitha

29 Qershor 2019, 15:25, Lifestyle CNA
“Çfarë ndodh me biznesin nëse ndaheni?”/ Klea Huta

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda janë një ndër çiftet më të komentuara të shtypit rozë.

Dyshja kanë hapur një biznes së bashku, saktësisht një akademi muzikore dhe për këtë gjë ata janë shprehur se ndihen mjaft të lumtur që punojnë së bashku në një projekt të tillë.

Të ftuar të dy në emisionin “Jo vetëm modë” të drejtuar nga Orinda Huta, çifti është pyetur se çfarë do të ndodhë me biznesin e tyre nëse një ditë ndahen.

Elgit Doda ishte i pari që e mori fjalën për të dhënë një përgjigje të prerë: ?Nuk ndodh!? Klea foli edhe për ëndrrën e saj për t?u martuar dhe tha se ka qejf që të martohet në datën kur është lidhur me Elgitin!

Moderatorja foli dhe për dëshirën për t?u bërë nënë e për të pasur fëmijë, që sigurisht është një tjetër ëndërr e saj.

 

 

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

 

Lajmet e fundit nga