LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mos e merrni jetën kaq seriozisht"/ Alketa Vejsiu jep mesazhin gjatë pushimeve

29 Qershor 2019, 14:34, Lifestyle CNA
"Mos e merrni jetën kaq seriozisht"/ Alketa Vejsiu jep mesazhin

Prej ditësh moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu po i shijon këto ditë të nxehta në Turqi.

Gjatë gjithë kësaj kohe Alketa ka ndarë çdo moment të pushimeve të saj me ndjekësit. Së fundi moderatorja ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, shfaqet e veshur me një fustan tipik veror, me kapele kashte dhe zbathur. Alketa ecën për pak pranë pishinës dhe papritur hidhet në të duke qeshur.

“Kurrë mos e merrni jetën shumë seriozisht”,-shkruan ajo krahas videos duke përcjellë kështu edhe një mesazh për të gjithë fansat e saj.

 

 

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

 

Lajmet e fundit nga