LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Vetëm unë mund ta gjykoj jetën time"/ Anxhela Peristeri tregon format seksi me bikini

29 Qershor 2019, 12:14, Lifestyle CNA
"Vetëm unë mund ta gjykoj jetën time"/ Anxhela

Këngëtarja e njohur shqiptare Anxhela Peristeri së fundmi ka treguar trupin e saj seksi dhe ka treguar sekretin e dobësimit.

Pak minuta më parë ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me bikini, të cilën e shoqëron edhe me një mesazh.

?Vetëm unë mund ta gjykoj jetën time. Askush nuk mund ta bëjë atë për mua?,-shkruan Anxhela.

Së fundmi pritet që këngëtarja të hedhë në treg këngën e saj më të re që vjen në bashkëpunim me Gold AG, e cila duket të jetë me ritme verore.

Lajmet e fundit nga