LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndihem i shkatërruar”/ Prezantuesi i famshëm braktis televizionin pas 9 vitesh

29 Qershor 2019, 16:20, Lifestyle CNA
“Ndihem i shkatërruar”/ Prezantuesi i famshëm braktis

Prezantuesi 44 vjeçar, Ben Shephard, ka hequr dorë nga një prej programeve  të tij më të ndjekur, “Sky Sport Goals.”

Pas nëntë vitesh prezantuesi ka vendosur të largohet dhe shkak ishte familja e tij. Ben është shprehur se ndjehet i shkatërruar nga angazhimet e shumta dhe  shpjegon se duhet t?i kushtojë më shumë kohë familjes së tij.

Shephard ka prezantuar me anë të një fotoje dy djemtë e tij Jack dhe Sam, dhe gruan Annie Perks me të cilën u martua në vitin 2004.

Ben e nisi programin në vitin 2010 ku ka prezantuar pranë yllit televiziv Chris Kamara./ CNA.al

Lajmet e fundit nga