LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këngëtarja e famshme habit fansat/ 51-vjeçarja tregon linjat perfekte

29 Qershor 2019, 15:53, Lifestyle CNA
Këngëtarja e famshme habit fansat/ 51-vjeçarja tregon linjat

Këngëtarja me famë botërore, Celine Dion, vijon të habisë fansat me pamjen e saj. Pas paraqitjes së saj në Paris, këtë herë këngëtarja është shfaqur më trendi se asnjëherë në Londër.

Këngëtarja 51 vjeçare e hitit “My heart will go on”, ka treguar format e saj e veshur me bikini dhe xhaketë shumëngjyrëshe.

Celine dukej super në formë teksa tregonte me shumë guxim hiret e saj./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga