LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i "Duplex" zbulon se Rashelin e morën për shikueshmëri

29 Qershor 2019, 17:53, Lifestyle CNA
“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i "Duplex"

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Ditën e sotme, aktori ka qenë i ftuar në emisionin ?Thumb? ku ka folur për rolin e Rashelit në ?Duplex?. Ai e ka pranuar se pamja fizike e Rashelit ishte një aksesor që çdokush do ta shohë nëpër vitrina.

?Në momentin që dikush bëhet e famshme se ka c*ca dhe b*thë, atëherë është një aksesor. Një dyqan që i ka këto është një dyqan që ka shumë shikime.

Meqë kjo ka shumë shikime se i ka këto te showroom-i i saj, i ka të bukura, njerëzit e duan këtë, po jo të gjithë mund ta kenë. Dhe vdesin rrinë aty duke i parë. Humorin pastaj e bëjmë ne?, u shpreh Visjani.

Lajmet e fundit nga