LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Erdhi koha"/ Këngëtarja shqiptare zbulon surprizën, së shpejti do ta shohim si moderatore

29 Qershor 2019, 17:10, Lifestyle CNA
"Erdhi koha"/ Këngëtarja shqiptare zbulon surprizën,

Këngëtarja Orgesa Zaimi ka treguar rreth planeve për të ardhmen e saj në televizion. Prej 8 vitesh e kemi dëgjuar Orgesën teksa prezanton në radio, por ajo mendon se tashmë është kohë të prekë skenën si moderatore.

E ftuar në “Thumb”, Orgesa ka treguar se ka tre projekte gati të shkruara dhe i ka ftuar të gjithë televizionet të njihen me to.

?Unë mendoj se e kam treguar veten si prezantuese të paktën nga bagazhi dhe nga emisioni radiofonik që kam, mbi 8 vite që e bëj vazhdimisht.

Tek live duket i miri apo më i miri. Unë mendoj se ka ardhur koha, nuk është se më është dhënë ndonjë ofertë ose kam shkuar ta kërkoj.

Duhet të them sinqerisht që është një rehat shumë i madh të rrish në radio. Ftojmë të gjithë televizionet, kam tre projekte të shkruara?, është shprehur Orgesa.

Lajmet e fundit nga